Anel Gümrükleme hopa gümrükleme

İTHALAT HİZMETLERİ

Yurt dışından getireceğiniz eşyaların bazılarının ithali serbest olduğu gibi bazı eşyalara da İthalat Rejimine göre ticaret politikaları uygulanmaktadır. İthal edilecek bazı eşyalar ilgili mercilerin iznine, yasaklamasına, kısıtlamasına tabi olabilir. Bu nedenle ilk kez getirmek istediğiniz eşyalar için ve uzun süreden bu yana ithal etmediğiniz eşyalar için öncellikle gümrük müşavirine danışmanızı tavsiye ederiz.

Anel Gümrük Müşavirliği; Gümrük, İthalat Rejimi, Türk Parasını Koruma Kanunu, Kaçakçılık Kanunu, Uluslararası anlaşma ile sair birçok bağlayıcı Dış Ticaret Mevzuatlarına göre, ithalatçı ve geldiği ülke kriterlerini göz önünde bulundurarak gümrük evrakları düzenlemekte, ilgili mercilerden ithal lisans ve izinlerini almakta, gümrükleme ve güncel mevzuat konularında ithalatçı firmalara lojistik destek vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

İthalat,ihracat ve gümrükleme danışmanlık hizmetlerinde faliyet gösterirken ; Müşteri tatmin'ien üst seviyeye geitmek ve devamlılığını sağlamak, Kar değil Kalite odaklı çlışmak, Müşteri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalınarak bu anlamalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmeti kusursuz olarak götüren, Kaliteyi üstün tutan anlayışı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak